Description
Combination padlocks with hardened shackle and double locking function
£20.57
Combination padlocks with hardened shackle and double locking function
8 in stock
Combination padlocks with hardened shackle and double locking function
| shackle-type | closed |
|---|---|
| body-width | 70mm |
| overall-height | 70mm |
| body-thickness | 22mm |
| clearance-width | 25mm |
| clearance-height | 24mm |
| shackle-thickness | 10mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | sterling |
Reviews
There are no reviews yet.