Description
Steeline garage door lock with 210mmx48mm backplate.
£44.11
Steeline garage door lock with 210mmx48mm backplate.
Out of stock
Steeline garage door lock with 210mmx48mm backplate.
| Type | Garage Lock |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| screw-centres | 75mm |
| backplate-width | 206mm |
| colour | black |
| backplate-height | 45mm |
| spindle-length | n-a |
| brand | steelline |


Reviews
There are no reviews yet.