Description
A solid brass body padlock with nano protect chrome plated shackle
£7.63
A solid brass body padlock with nano protect chrome plated shackle
1 in stock
A solid brass body padlock with nano protect chrome plated shackle
| keyed-alike-differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | open |
| body-width | 25mm |
| overall-height | 38mm |
| body-thickness | 10mm |
| clearance-width | 12mm |
| clearance-height | 11mm |
| shackle-thickness | 4mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | abus |
Reviews
There are no reviews yet.