Description
A premium solid brass body padlock with nano protect chrome plated shackle
£28.98
A premium solid brass body padlock with nano protect chrome plated shackle
Out of stock
A premium solid brass body padlock with nano protect chrome plated shackle
| keyed-alike-differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | closed |
| body-width | 50mm |
| overall-height | 74mm |
| body-thickness | 17mm |
| clearance-width | 18-5mm |
| clearance-height | 20-5mm |
| shackle-thickness | 8-5mm |
| packaging | boxed |
| brand | abus |



Reviews
There are no reviews yet.