Description
Imperial G7000 Euro Sashlock Case
£62.74
Imperial G7000 Euro Sashlock Case
17 in stock
Imperial G7000 Euro Sashlock Case
| backset | 82mm |
|---|---|
| case-height | 108mm |
| case-width | 4 inch / 101mm |
| centres | 57mm |
| escutcheon-screw-centres | 20mm & 38mm |
| faceplate-width | 25mm |
| faceplate-length | 152mm |
| FINISH | Satin Chrome |
| packaging | boxed |
| Type | Mortice Sashlock |
| brand | imperial-locks |
Reviews
There are no reviews yet.