Description
Imperial G7004 Euro Deadlock case
£57.95
Imperial G7004 Euro Deadlock case
12 in stock
Imperial G7004 Euro Deadlock case
| backset | 82mm |
|---|---|
| case-height | 76mm |
| case-width | 4 inch / 101mm |
| escutcheon-screw-centres | 20mm & 38mm |
| faceplate-width | 25mm |
| faceplate-length | 134mm |
| FINISH | Satin Chrome |
| packaging | boxed |
| Type | Mortice Deadlock |
| brand | imperial-locks |
Reviews
There are no reviews yet.