Description
Die cast durable padlocks with resettable combination and hardened steel shackles.
£29.30
Die cast durable padlocks with resettable combination and hardened steel shackles.
Out of stock
Die cast durable padlocks with resettable combination and hardened steel shackles.
| shackle-type | open |
|---|---|
| body-width | 51mm |
| overall-height | 97mm |
| body-thickness | 23mm |
| clearance-width | 25-5mm |
| clearance-height | 34mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | abus |



Reviews
There are no reviews yet.