Description
Adams Rite 4720 ANSI Deadlatch Case
£219.19
Adams Rite 4720 ANSI Deadlatch Case
Out of stock
Adams Rite 4720 ANSI Deadlatch Case
| backset | 38.1mm |
|---|---|
| case-height | 148mm |
| case-width | 54.4mm |
| cylinder-type | screw-in |
| faceplate-width | 25mm |
| faceplate-length | 202mm |
| packaging | bagged |
| Type | Deadlatch |
| brand | adams-rite |

Reviews
There are no reviews yet.