Description
Birtley T handle.
£23.59
Birtley T handle.
13 in stock
Birtley T handle.
| Type | T Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 8mm |
| screw-centres | 40mm |
| backplate-width | 70mm |
| colour | Satin |
| backplate-height | 65mm |
| spindle-length | 80mm |
| brand | birtley |




Reviews
There are no reviews yet.