Description
Bonsack internal handle.
£21.89
Bonsack internal handle.
4 in stock
Bonsack internal handle.
| Type | Internal Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | Non locking |
| screw-centres | 50mm |
| backplate-width | 45mm |
| colour | silver |
| backplate-height | 75mm |
| spindle-length | n-a |
| brand | bonsack |



Reviews
There are no reviews yet.