Description
Bramah Kompact Mnl Case 3 Sc, Satin Faceplate 154 X 25mm, Silver Grey Case 77mm X 110mm, Backset 57mm, Centres 48mm, Euro Oval Dual Profile. Without Snib
£206.15
Bramah Kompact Mnl Case 3 Sc, Satin Faceplate 154 X 25mm, Silver Grey Case 77mm X 110mm, Backset 57mm, Centres 48mm, Euro Oval Dual Profile. Without Snib
3 in stock
Bramah Kompact Mnl Case 3 Sc, Satin Faceplate 154 X 25mm, Silver Grey Case 77mm X 110mm, Backset 57mm, Centres 48mm, Euro Oval Dual Profile. Without Snib
| backset | 57mm |
|---|---|
| case-width | 3 inch / 77mm |
| centres | 48mm |
| case-height | 110mm |
| faceplate-length | 154mm |
| FINISH | Stainless Steel |
| faceplate-width | 25mm |
| packaging | boxed |
| Type | Nightlatch |
| brand | bramah |
Reviews
There are no reviews yet.