Description
Round euro cylinder garagehandle that suits old Cardale garage doors.
£40.19
Round euro cylinder garagehandle that suits old Cardale garage doors.
29 in stock
Round euro cylinder garagehandle that suits old Cardale garage doors.
| Type | Garage Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 8mm |
| screw-centres | 120mm |
| backplate-width | 45mm |
| colour | black |
| lug-length | 5mm |
| backplate-height | 135mm |
| spindle-length | 80mm |
| brand | cardale |
Reviews
There are no reviews yet.