Description
This Cego Surelock Passive Door Multipoint Gearbox is available in a 35mm backset.
£136.50
This Cego Surelock Passive Door Multipoint Gearbox is available in a 35mm backset.
2 in stock
This Cego Surelock Passive Door Multipoint Gearbox is available in a 35mm backset.
| backset | 35mm |
|---|---|
| centres-pz | 92mm-70mm |
| width | 52mm |
| height | 234mm |
| main-gearbox | passive-lock |
| operation | lift-lever-or-double-spindle-nightlatch |
| spindle | double-8mm |
| Type | Gearbox |
| handing | non-handed |
| cylinder-type | euro |
| brand | cego-copy |
Reviews
There are no reviews yet.