Description
Henderson external plate.
£6.17
Henderson external plate.
2 in stock
Henderson external plate.
| Type | External Plate |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| screw-centres | 55mm |
| backplate-width | 45mm |
| colour | black |
| backplate-height | 112mm |
| spindle-length | n-a |
| brand | henderson |


Reviews
There are no reviews yet.