Description
This Ifam combination padlock has a high precision injected alloy body with ahardened chrome-plated shackle andanti-slide rubber surface with the ability toset and reset your own code.
£8.30
This Ifam combination padlock has a high precision injected alloy body with ahardened chrome-plated shackle andanti-slide rubber surface with the ability toset and reset your own code.
6 in stock
This Ifam combination padlock has a high precision injected alloy body with ahardened chrome-plated shackle andanti-slide rubber surface with the ability toset and reset your own code.
| shackle-type | open |
|---|---|
| body-width | 26mm |
| overall-height | 49mm |
| body-thickness | 12mm |
| clearance-width | 9mm |
| clearance-height | 14mm |
| shackle-thickness | 3mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | ifam |
Reviews
There are no reviews yet.