Description
Combination padlocks with hardened shackles and double locking function
£33.39
Combination padlocks with hardened shackles and double locking function
26 in stock
Combination padlocks with hardened shackles and double locking function
| shackle-type | open |
|---|---|
| body-width | 51mm |
| overall-height | 77mm |
| body-thickness | 25mm |
| clearance-width | 28mm |
| clearance-height | 25mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | ifam |
Reviews
There are no reviews yet.