Description
Ifam Huno CEN5 Armoured Padlock 80mm
£95.76
Ifam Huno CEN5 Armoured Padlock 80mm
3 in stock
Ifam Huno CEN5 Armoured Padlock 80mm
| keyed-alike-differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | closed |
| body-width | 84mm |
| overall-height | 69mm |
| body-thickness | 30mm |
| clearance-width | 36mm |
| clearance-height | 18mm |
| shackle-thickness | 14mm |
| packaging | boxed |
| brand | ifam |
Reviews
There are no reviews yet.