Description
This L&F C073 chrome finished cam lock uses a nut fix fixing.
Not supplied with keys – Please purchase separately
£20.51
This L&F C073 chrome finished cam lock uses a nut fix fixing.
Not supplied with keys – Please purchase separately
25 in stock
This L&F C073 chrome finished cam lock uses a nut fix fixing.
Not supplied with keys – Please purchase separately
| Type | Cam Lock |
|---|---|
| head-shape | round |
| fixing | bolt-fix |
| body-length | 20mm |
| cam-length | 40mm |
| overall-length | 30mm |
| body-height | 18mm |
| body-width | 16mm |
| pin-length | n-a |
| turn | 180-degrees |
| colour | Satin |
| masterkeyed | n-a |
| brand | l-and-f |
Reviews
There are no reviews yet.