Description
Marley autodor garage T handle with 50mm centres.
£28.31
Marley autodor garage T handle with 50mm centres.
7 in stock
Marley autodor garage T handle with 50mm centres.
| Type | T Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 8mm |
| screw-centres | 50mm |
| backplate-width | 70mm |
| colour | silver |
| lug-length | 13mm |
| backplate-height | 65mm |
| spindle-length | 80mm |
| brand | marley |
Reviews
There are no reviews yet.