Description
Master 630Eurd 30mm Open Shackle Comb Pad
£9.14
Master 630Eurd 30mm Open Shackle Comb Pad
11 in stock
Master 630Eurd 30mm Open Shackle Comb Pad
| shackle-type | open |
|---|---|
| body-width | 30mm |
| overall-height | 70mm |
| body-thickness | 18mm |
| clearance-width | 14mm |
| clearance-height | 25mm |
| shackle-thickness | 5mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | master-lock |
Reviews
There are no reviews yet.