Description
Stainless steel, high security padlocks offer a new take on the original Diskus padlock in 70mm or 80mm
£22.29
Stainless steel, high security padlocks offer a new take on the original Diskus padlock in 70mm or 80mm
2 in stock
Stainless steel, high security padlocks offer a new take on the original Diskus padlock in 70mm or 80mm
| keyed-alike-differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | closed |
| body-width | 80mm |
| overall-height | 80mm |
| body-thickness | 23mm |
| clearance-width | 25mm |
| clearance-height | 23mm |
| shackle-thickness | 12mm |
| packaging | boxed |
| brand | master-lock |
Reviews
There are no reviews yet.