Description
Heavy duty industrial or commercial padlocks featuring 6 pin mechanisms and weather protection
£33.17
Heavy duty industrial or commercial padlocks featuring 6 pin mechanisms and weather protection
21 in stock
Heavy duty industrial or commercial padlocks featuring 6 pin mechanisms and weather protection
| keyed-alike-differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | long |
| body-width | 61mm |
| overall-height | 127mm |
| body-thickness | 30mm |
| clearance-width | 23mm |
| clearance-height | 60mm |
| shackle-thickness | 10mm |
| packaging | boxed |
| brand | master-lock |
Reviews
There are no reviews yet.