Description
This Millenco Mantis 3 gearbox features a latch and hook and is available in a 35mm backset.
£38.57
This Millenco Mantis 3 gearbox features a latch and hook and is available in a 35mm backset.
220 in stock
This Millenco Mantis 3 gearbox features a latch and hook and is available in a 35mm backset.
| backset | 35mm |
|---|---|
| centres-pz | 92mm-62mm |
| width | 50mm |
| height | 228mm |
| main-gearbox | latch-and-hookbolt |
| operation | lift-lever-or-double-spindle-nightlatch |
| spindle | double-8mm |
| cylinder-type | euro |
| genuine-copy | genuine |
| brand | millenco |
Reviews
There are no reviews yet.