Description
This Ronis 12000 Nickel finished pedastal drawer lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike to order.
£16.61
This Ronis 12000 Nickel finished pedastal drawer lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike to order.
84 in stock
This Ronis 12000 Nickel finished pedastal drawer lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike to order.
| Type | Drawer Lock |
|---|---|
| backset | n-a |
| body-height | n-a |
| body-width | n-a |
| body-thickness | 5-6mm |
| overall-length | 52mm |
| screw-hole-centres | n-a |
| cylinder-diameter | 18mm |
| cylinder-projection | 21mm |
| brand | ronis |
Reviews
There are no reviews yet.