Description
Recodeable high security combination padlock.
£42.74
Recodeable high security combination padlock.
3 in stock
Recodeable high security combination padlock.
| shackle-type | closed |
|---|---|
| body-width | 60mm |
| overall-height | 110mm |
| body-thickness | 33mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 29mm |
| shackle-thickness | 10mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | squire |
Reviews
There are no reviews yet.