Description
Squire’s E version of the Stronghold accepts half euro cylinders to allow it to be incorporated into masterkey systems. Close shackle in 50mm or 65mm body width.
£75.24
Squire’s E version of the Stronghold accepts half euro cylinders to allow it to be incorporated into masterkey systems. Close shackle in 50mm or 65mm body width.
2 in stock
Squire’s E version of the Stronghold accepts half euro cylinders to allow it to be incorporated into masterkey systems. Close shackle in 50mm or 65mm body width.
| keyed-alike-differ | Keyed To Differ |
|---|---|
| shackle-type | closed |
| body-width | 50mm |
| body-thickness | 26mm |
| overall-height | 80mm |
| clearance-width | 16mm |
| clearance-height | 16mm |
| packaging | boxed |
| brand | squire |
Reviews
There are no reviews yet.