Description
50mm hardened steel bodycombination padlock.
£107.73
50mm hardened steel bodycombination padlock.
2 in stock
50mm hardened steel bodycombination padlock.
| shackle-type | open |
|---|---|
| body-width | 50mm |
| overall-height | 107mm |
| body-thickness | 30mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 22mm |
| shackle-thickness | 10mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | squire |
Reviews
There are no reviews yet.