Description
This key wind Technal multipoint centre section features a latch and deadbolt and is available in a 26mm backset.
£240.31
This key wind Technal multipoint centre section features a latch and deadbolt and is available in a 26mm backset.
2 in stock
This key wind Technal multipoint centre section features a latch and deadbolt and is available in a 26mm backset.
| backset | 26mm |
|---|---|
| centres-pz | 92mm |
| width | 41mm |
| height | 240mm |
| operation | key-wind |
| spindle | single-8mm |
| Type | Gearbox |
| handing | not-handed |
| cylinder-type | euro |
| genuine-copy | genuine |
| brand | technal |
Reviews
There are no reviews yet.