Description
Willenhall M5 2 Euro Sashlock Case Extended 25mm Forend
£56.84
Willenhall M5 2 Euro Sashlock Case Extended 25mm Forend
Out of stock
Willenhall M5 2 Euro Sashlock Case Extended 25mm Forend
| backset | 33mm |
|---|---|
| case-height | 107mm |
| case-width | 2-inch-50mm |
| centres | 48mm |
| faceplate-width | 25mm |
| faceplate-length | 152mm |
| FINISH | Satin Chrome |
| packaging | boxed |
| Type | Mortice Sashlock |
| brand | willenhall |






Reviews
There are no reviews yet.