Description
Yale 723 traditional deadlocking nightlatch supplied with two keys. Genuine key blank: 8B, copy key blank: YA79D.
£18.53
Yale 723 traditional deadlocking nightlatch supplied with two keys. Genuine key blank: 8B, copy key blank: YA79D.
6 in stock
Yale 723 traditional deadlocking nightlatch supplied with two keys. Genuine key blank: 8B, copy key blank: YA79D.
| backset | 40mm |
|---|---|
| body-colour | electro-nickel-brass |
| cylinder-colour | Brass |
| case-height | 66mm |
| case-width | 58mm |
| max-door-thickness | 60mm |
| case-only-or-complete | complete |
| bolt-length | 16mm |
| holdback | yes |
| packaging | boxed |
| brand | yale |
Reviews
There are no reviews yet.