Description
Briton 5230 Modular Bathroom Lock
£43.05
Briton 5230 Modular Bathroom Lock
3 in stock
Briton 5230 Modular Bathroom Lock
| backset | 57mm |
|---|---|
| case-height | 108mm |
| case-width | 3 inch / 76mm |
| centres | 57mm |
| faceplate-length | 165mm |
| faceplate-width | 24mm |
| FINISH | Satin Chrome |
| packaging | boxed |
| brand | briton |
Reviews
There are no reviews yet.