Description
Briton 5240 Modular Latch Case
£45.78
Briton 5240 Modular Latch Case
3 in stock
Briton 5240 Modular Latch Case
| case-height | 108mm |
|---|---|
| case-width | 3 inch / 76mm |
| backset | 57mm |
| faceplate-length | 165mm |
| faceplate-width | 24mm |
| FINISH | Satin Chrome |
| packaging | boxed |
| description | pre-cut-master-key-3 |
| brand | briton |



Reviews
There are no reviews yet.