Description
This FIX M5000 series gearbox is available with a 50mm backset and features a latch and deadbolt.
£313.03
This FIX M5000 series gearbox is available with a 50mm backset and features a latch and deadbolt.
Out of stock
This FIX M5000 series gearbox is available with a 50mm backset and features a latch and deadbolt.
| backset | 50mm |
|---|---|
| centres-pz | 105mm |
| width | 70mm |
| height | 150mm |
| main-gearbox | latch-and-deadbolt |
| operation | lift-lever |
| spindle | single-8mm |
| genuine-copy | genuine |
| brand | fix |









Reviews
There are no reviews yet.