Description
This FIX 310 gearbox is available with a 40mm backset, features a latch and deadbolt and suits MS5300 series locks.
£251.87
This FIX 310 gearbox is available with a 40mm backset, features a latch and deadbolt and suits MS5300 series locks.
1 in stock
This FIX 310 gearbox is available with a 40mm backset, features a latch and deadbolt and suits MS5300 series locks.
| backset | 40mm |
|---|---|
| centres-pz | 105mm |
| width | 52mm |
| height | 150mm |
| main-gearbox | latch-and-hookbolt |
| operation | lift-lever |
| spindle | single-8mm |
| genuine-copy | genuine |
| brand | fix |
Reviews
There are no reviews yet.