Description
Garador car type lever handle.
£23.76
Garador car type lever handle.
3 in stock
Garador car type lever handle.
| Type | Garage Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 8mm |
| screw-centres | 38mm |
| backplate-width | 30mm |
| colour | chrome |
| lug-length | 15mm |
| backplate-height | 58mm |
| spindle-length | 80mm |
| brand | garador |
Reviews
There are no reviews yet.