Description
Garador conversion kit.
£60.03
Garador conversion kit.
6 in stock
Garador conversion kit.
| Type | Conversion Kit |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 8mm |
| screw-centres | 45mm |
| backplate-width | 64mm |
| colour | black |
| lug-length | 10mm |
| backplate-height | 112mm |
| spindle-length | 80mm |
| brand | garador |
Reviews
There are no reviews yet.