Description
Gliderol new style garage handle.
£128.22
Gliderol new style garage handle.
6 in stock
Gliderol new style garage handle.
| Type | Flush Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| screw-centres | 75mm |
| backplate-width | 142mm |
| colour | black |
| lug-length | 5mm |
| backplate-height | 45mm |
| spindle-length | n-a |
| brand | gliderol |
Reviews
There are no reviews yet.