Description
Gliderol old style garage handle.
£128.22
Gliderol old style garage handle.
1 in stock
Gliderol old style garage handle.
| Type | Flush Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| screw-centres | 75mm |
| backplate-width | 250mm |
| colour | black |
| lug-length | 5mm |
| backplate-height | 30mm |
| spindle-length | n-a |
| brand | gliderol |
Reviews
There are no reviews yet.