Description
Henderson/Merlin garage handle.
£55.34
Henderson/Merlin garage handle.
7 in stock
Henderson/Merlin garage handle.
| Type | Flush Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| screw-centres | 42mm |
| backplate-width | 88mm |
| colour | silver |
| lug-length | 35mm |
| backplate-height | 88mm |
| spindle-length | n-a |
| brand | henderson |
Reviews
There are no reviews yet.