Description
Universal T handle with long lugs and a square spindle.
£22.43
Universal T handle with long lugs and a square spindle.
22 in stock
Universal T handle with long lugs and a square spindle.
| Type | T Handle |
|---|---|
| locking-or-non-locking | locking |
| spindle-diameter | 8mm |
| screw-centres | 50mm |
| backplate-width | 75mm |
| colour | silver |
| lug-length | 35mm |
| backplate-height | 45mm |
| spindle-length | 80mm |
| brand | drox-brand |
Reviews
There are no reviews yet.