Description
Specifically designed for convenience and weather protections; this high quality, three or four dial marine combination padlock is the ideal choice for all low to medium outdoor security uses.
£21.73
Specifically designed for convenience and weather protections; this high quality, three or four dial marine combination padlock is the ideal choice for all low to medium outdoor security uses.
7 in stock
Specifically designed for convenience and weather protections; this high quality, three or four dial marine combination padlock is the ideal choice for all low to medium outdoor security uses.
| shackle-type | open |
|---|---|
| body-width | 40mm |
| overall-height | 91mm |
| body-thickness | 18mm |
| clearance-width | 19mm |
| clearance-height | 35mm |
| shackle-thickness | 6mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | kasp |
Reviews
There are no reviews yet.