Description
Ideal for a wide range of applications, the Kasp 105 series offers the convenience of a keyless, resettable combination mechanism, allowing the code to be set to a memorable number of choice
£11.51
Ideal for a wide range of applications, the Kasp 105 series offers the convenience of a keyless, resettable combination mechanism, allowing the code to be set to a memorable number of choice
2 in stock
Ideal for a wide range of applications, the Kasp 105 series offers the convenience of a keyless, resettable combination mechanism, allowing the code to be set to a memorable number of choice
| shackle-type | open |
|---|---|
| body-width | 30mm |
| overall-height | 73mm |
| body-thickness | 15mm |
| clearance-width | 12mm |
| clearance-height | 27mm |
| shackle-thickness | 5mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | kasp |
Reviews
There are no reviews yet.