Description
The Kasp 115 front combination padlock is a sturdy, durable and user-friendly padlock, perfect for securing a variety of access points in both residential and commercial applications
£16.96
The Kasp 115 front combination padlock is a sturdy, durable and user-friendly padlock, perfect for securing a variety of access points in both residential and commercial applications
3 in stock
The Kasp 115 front combination padlock is a sturdy, durable and user-friendly padlock, perfect for securing a variety of access points in both residential and commercial applications
| shackle-type | open |
|---|---|
| body-width | 50mm |
| overall-height | 101mm |
| body-thickness | 26mm |
| clearance-width | 25mm |
| clearance-height | 33mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | kasp |
Reviews
There are no reviews yet.