Description
High security 4 wheel combination locks which allow the user to set their own code using a special key
£32.32
High security 4 wheel combination locks which allow the user to set their own code using a special key
31 in stock
High security 4 wheel combination locks which allow the user to set their own code using a special key
| shackle-type | long |
|---|---|
| body-width | 51mm |
| overall-height | 103mm |
| body-thickness | 29mm |
| clearance-width | 51mm |
| clearance-height | 24mm |
| shackle-thickness | 9mm |
| packaging | boxed |
| brand | master-lock |
Reviews
There are no reviews yet.