Description
High security 4 wheel combination locks which allow the user to set their own code using a special key
£29.20
High security 4 wheel combination locks which allow the user to set their own code using a special key
11 in stock
High security 4 wheel combination locks which allow the user to set their own code using a special key
| shackle-type | open |
|---|---|
| body-width | 51mm |
| overall-height | 93mm |
| body-thickness | 29mm |
| clearance-width | 38mm |
| clearance-height | 24mm |
| shackle-thickness | 9mm |
| packaging | boxed |
| brand | master-lock |
Reviews
There are no reviews yet.