Description
This Ronis 18700-01 Nickel finished cam lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike.
£15.78
This Ronis 18700-01 Nickel finished cam lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike.
145 in stock
This Ronis 18700-01 Nickel finished cam lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike.
| Type | Push Lock |
|---|---|
| backset | n-a |
| body-height | n-a |
| body-width | n-a |
| body-thickness | n-a |
| overall-length | 30mm |
| screw-hole-centres | 20mm |
| cylinder-diameter | 15mm |
| cylinder-projection | 19mm |
| brand | ronis |
Reviews
There are no reviews yet.