Description
This Ronis 25200-01 Nickel finished cam lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike to order.
£16.19
This Ronis 25200-01 Nickel finished cam lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike to order.
12 in stock
This Ronis 25200-01 Nickel finished cam lock uses screw fixing.
The lock is supplied key to differ or keyed alike to order.
| Type | Drawer Lock |
|---|---|
| backset | n-a |
| body-height | n-a |
| body-width | n-a |
| body-thickness | n-a |
| overall-length | 70mm |
| screw-hole-centres | 32mm |
| cylinder-diameter | 18mm |
| cylinder-projection | 22-5mm |
| brand | ronis |
Reviews
There are no reviews yet.