Description
Recodeable high security long shackle combination padlock
£16.05
Recodeable high security long shackle combination padlock
4 in stock
Recodeable high security long shackle combination padlock
| shackle-type | long |
|---|---|
| body-width | 40mm |
| overall-height | 103mm |
| body-thickness | 22mm |
| clearance-width | 17mm |
| clearance-height | 63mm |
| shackle-thickness | 6mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | squire |
Reviews
There are no reviews yet.