Description
Squire Cp50 Comb Padlock Open Shackle 50mm With Chain, Shackle Thickness 8mm, Clearance 27X22mm, 4 Wheel, Complete With Chain Attached
£29.60
Squire Cp50 Comb Padlock Open Shackle 50mm With Chain, Shackle Thickness 8mm, Clearance 27X22mm, 4 Wheel, Complete With Chain Attached
6 in stock
Squire Cp50 Comb Padlock Open Shackle 50mm With Chain, Shackle Thickness 8mm, Clearance 27X22mm, 4 Wheel, Complete With Chain Attached
| shackle-type | open |
|---|---|
| body-width | 50mm |
| overall-height | 90mm |
| body-thickness | 22mm |
| clearance-width | 22mm |
| clearance-height | 26mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | squire |
Reviews
There are no reviews yet.