Description
Heavy duty recodeable with protective coated bodies and hardened steel shackles
£30.55
Heavy duty recodeable with protective coated bodies and hardened steel shackles
13 in stock
Heavy duty recodeable with protective coated bodies and hardened steel shackles
| shackle-type | extra-long |
|---|---|
| body-width | 50mm |
| overall-height | 127mm |
| body-thickness | 25mm |
| clearance-width | 62mm |
| clearance-height | 22mm |
| shackle-thickness | 8mm |
| packaging | Visi Packed |
| brand | squire |
Reviews
There are no reviews yet.